Darmowa dostawa
DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 299 ZŁOTYCH
Darmowa dostawa (DHL) już od 299,00 zł.
Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY:
Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i będziesz z nich zadowolony.

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:
Restauracja Zielony Ogród,
41-800 Zabrze
ul. Roberta Miki 3,
tel. 600-207-018, email: info@slaskibyfyj.pl

Formularz zwrotu pobierz tutaj:ZWROT

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz paragon lub fakturę.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia, otrzymania zwracanych produktów. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji lub na numer rachunku wskazany w oświadczeniu.


Odeślij lub przekaż nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni. Towar powinien zostać zwrócony na adres: Restauracja Zielony Ogród, 41-800 Zabrze u. Roberta Miki 3, tel. 600-207-018
email: info@slaskibyfyj.pl

Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Koszt takowej przesyłki- w przypadku zwrotu bez zadawania pytań- jest po stronie Klienta.

REKLAMACJA

1. Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziesz w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, wykonaj zdjęcia uszkodzonej zawartości przesyłki oraz odeślij je na adres email: info@slaskibyfyj.pl

W związku z wadą możesz żądać:
wymiany rzeczy na wolną od wad,
usunięcia wady,
lub złożyć oświadczenie o:
obniżeniu ceny,
odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, bądź to sprzedawca zamawia kuriera po odbiór uszkodzonej, reklamowanej przesyłki. Reklamacje prosimy kierować na adres: Restauracja Zielony Ogród, 41-800 Zabrze u. Roberta Miki 3, tel. 600-207-018
email: info@slaskibyfyj.pl

2. Towar należy odesłać w opakowaniu, w którym został przysłany lub w innym mocnym opakowaniu, aby nie uległ zniszczeniu w trakcie przesyłki. Nigdy nie wysyłaj towaru w kopercie zwykłej. Towar tak zapakowany zostanie najprawdopodobniej uszkodzony. Taki towar nie będzie podlegał zwrotowi, wymianie, lub gwarancji.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl